Problémy s posíláním balíků? Víme, jak je vyřešit. Nadobro!

Komerční články

Problémy s posíláním balíků? Víme, jak je vyřešit. Nadobro!Chcete poslat balík do zahraničí, ale máte obavy z vysokých cen a laxního jednání dopravců? Najít někoho, kdo zásilku doručí do cíle včas, ve stoprocentním stavu, a navíc za dobrou cenu, není snadné. Ale vždy se najde výjimka a v případě zásilkových služeb jde o Balík Servis. Služba je vhodná pro každého, kdo balíky posílá jednou za čas i pravidelně, ale v menším množství a nedosáhne na speciální podmínky dopravců.


Balík Servis nabízí komplexní služby. Přepraví vaši zásilku v rámci České republiky i zahraničí. Máte v plánu poslat balík na Slovensko? Do Německa? Nebo jinam? Adresy se mohou nacházet v libovolné evropské zemi, a to včetně Turecka. Další dobrá zpráva je, že si zásilku můžete připojistit až do hodnoty 100 000 Kč.

Balík Servis

Využijete-li Balík Servis pro přepravu zásilky mezi dvěma adresami v České republice, s největší pravděpodobností dorazí do cíle již na druhý den. Na Slovensko, do Německa, Polska, Rakouska a Maďarska pak zpravidla do dvou dnů. Příliš dlouho však netrvá ani přeprava mezi ostatními evropskými státy.

Služba je koncipována tak, aby bylo objednání co nejjednodušší a bez zbytečných komplikací. V podstatě jde pouze o vyplnění přehledného formuláře, ve kterém vyťukáte adresy a podrobnosti o balíku. Poté provedete úhradu platební kartou a máte hotovo. K velkým výhodám patří možnost vyzvednutí na libovolném místě. A nezáleží na tom, jestli se na dané adrese nacházíte – přepravu balíků tak můžete využívat i v době, kdy jste na dovolené.

Balík Servis

Marně přemýšlíte nad tím, jak poslat velký balík? I v tomto směru je Balík Servis velmi dobrou volbou. Přeprava nadměrných zásilek je limitována hmotností 700 Kg. Kusové zásilky pak velikostí 2x2x3 m.

Chcete se o službě Balík Servis dozvědět více? Veškeré informace najdete na www.balikservis.cz.

Komentáře rss


Nebyly přidány žádné komentáře.

Reklama

Nejnovější komentáře

Jak se stát dodavatelem do obchodních řetězců

4 Johnnie, pošlete mi na Vás kontakt na info@worko.cz nebo tel. 702076363, díky H.

Zaslal/a: Honza  •  Čas: 23.2.2017 9:11

Jak se stát dodavatelem do obchodních řetězců

Byl jsem 8 let dodavatelem 2 řetězců a to nejen v ČR. To co tady uvádíte jsou naprosté bludy. Řetězec potřebuje, aby dodávky zboží fungovaly a pokud možno bez problémů, protože jinak nemá co prodávat. Podmínky jsou striktní, ale rozhodně férové. Protože...

Zaslal/a: Johnnie  •  Čas: 23.1.2017 19:08

Dívky měly zazpívat koledu Tichá noc

Koukal jsem na celé video a fakt jsem na to nepřišel

Zaslal/a: Tkim  •  Čas: 4.12.2016 15:11

Koupě použitého notebooku

Zdravím, už několikrát jsem koupil starší a opět prodal na náhradní díly. Narazil jsem tam vždy jen na solidní prodejce i kupce. :)

Zaslal/a: Carlos847  •  Čas: 1.11.2016 15:34

Návod jak usnout při zlechtání

Neskutečné Ten by pod sebe potřeboval pořádnou matraci!

Zaslal/a: Zipii  •  Čas: 22.8.2016 13:40