Repasované servery: Většině lidí se vyplatí

Články, Komerční články

Repasované servery: Většině lidí se vyplatíNic netrvá věčně, což platí také o životnosti serverů. Ale co když máte omezený rozpočet a bojíte se, že vám nový hardware z kategorie „low-end“ nebude vyhovovat po výkonnostní stránce? Při nákupu můžete ušetřit i jinak – zalovte v segmentu repasované techniky a pořiďte si špičkové servery staršího data výroby.


Repasovaný server je velmi vyhledávanou frází. O repasovanou techniku jeví zájem jednotlivci i firmy, které chtějí při nákupu hardwaru výrazně ušetřit, a přitom se neuchylovat ke zbytečným kompromisům. Pokud máte ze starších serverů obavy, vězte, že jsou neopodstatněné – poohlédnete-li se po nich u spolehlivého dodavatele, nemůžete šlápnout vedle.

Nakupujte u předního českého prodejce

K předním českým prodejcům repasovaných serverů patří Czech Server. E-shop kromě serverů nabízí také široké spektrum příslušenství a software.

Servery z nabídky Czech Server pochází z velkých firem, které pravidelně vyřazují zánovní hardware. Ten je následně důkladně vyčištěn, kontrolován a testován. Do prodeje se pak dostávají tzv. barebony, což jsou servery s procesorem a základní pamětí. Ty si zákazníci konfigurují dle individuálních požadavků přímo v rámci objednávky.

 

 server

Je repasovaný server vhodný i pro vás?

Repasované servery jsou výhodné pro uživatele, kteří nepotřebují nejnovější hardware a spokojí se s několik let starými stroji. Na druhou stranu však nemůže být řeč o nedostatečném výkonu, neboť se zpravidla jedná o kvalitní servery, které v době uvedení na trh patřily k tomu nejlepšímu. Czech Server nabízí především servery Dell, HP a IBM. Pro tyto značky zajišťuje také náhradní díly.

Typickými zákazníky jsou středně velké firmy, vývojáři a provozovatelé online aplikací. Aktuální nabídku najdete na www.czech-server.cz.

Komentáře rss


Nebyly přidány žádné komentáře.

Reklama

Nejnovější komentáře

Fotovoltaika na klíč

Dotace přijde cca za 1 měsíc od datumu, kdy jste zkolaudovali Váš dům.

Zaslal/a: Tkim  •  Čas: 4.1.2021 11:52

Fotovoltaika na klíč

Dobrý den, chci se zeptat, Na rozestavěný dům mě namontovali FVE elektrárnu. Kdy mě přijde dotace z Nová zelená úsporám?

Zaslal/a: Milan-Holan  •  Čas: 4.1.2021 11:51

Jak se stát dodavatelem do obchodních řetězců

4 Johnnie, pošlete mi na Vás kontakt na info@worko.cz nebo tel. 702076363, díky H.

Zaslal/a: Honza  •  Čas: 23.2.2017 9:11

Jak se stát dodavatelem do obchodních řetězců

Byl jsem 8 let dodavatelem 2 řetězců a to nejen v ČR. To co tady uvádíte jsou naprosté bludy. Řetězec potřebuje, aby dodávky zboží fungovaly a pokud možno bez problémů, protože jinak nemá co prodávat. Podmínky jsou striktní, ale rozhodně férové. Protože...

Zaslal/a: Johnnie  •  Čas: 23.1.2017 19:08

Dívky měly zazpívat koledu Tichá noc

Koukal jsem na celé video a fakt jsem na to nepřišel

Zaslal/a: Tkim  •  Čas: 4.12.2016 15:11