Skončí konflikt Ukrajiny a Ruska válkou?

Bulvár

Skončí konflikt Ukrajiny a Ruska  válkou?Neustále se vyostřující vztahy mezi Ukrajinou a Ruskem mohou znamenat válku. Co vy na to?


Nebudeme si nalhávat. Rusko poslalo "neoznačené" vojáky na Krym, aby připravilo podmínky pro případný konflikt s Ukrajinou. Obsazením vojenských a leteckých základen značně zkomplikuje možnost vlastní obrany.

Reakce ostatních států včetně Ameriky je zatopení z hlediska ekonomiky. Hodnota Rublu rekordně spadla. Lidé se předběžně zbavují akcií, které se začínají zdát jako velmi rizikové. Bohužel nikdo neví přesné znění jakou dohodu Ukrajina (prezident Janukovyč) a Rusko spolu uzavřeli. Každopádně se proslýchá, že podepsání smlouvy s EU v roce 2013 znamenalo pro Ukrajinu nemalé ekonomické komplikace.

Musím se smát, že vše nabralo na rychlosti až po ukončení zimní olympiády. Moje konspirační teorie je taková, že Rusko chce obnovit bývalý sovětský svaz. Ukrajina v jejich plánu hraje významnou roli, co do velikosti tohoto státu. Trochu mně to připomíná naši minulost, kdy jsme byli takto podobně nedobrovolně obsazeni Ruskem či ještě dříve Německem a ostatní státy jen tiše přihlíželi. Copak se tohle může v dnešní době stát? Proč se Ukrajina nebrání?

Komentáře rss


Nebyly přidány žádné komentáře.

Reklama

Nejnovější komentáře

Fotovoltaika na klíč

Dotace přijde cca za 1 měsíc od datumu, kdy jste zkolaudovali Váš dům.

Zaslal/a: Tkim  •  Čas: 4.1.2021 11:52

Fotovoltaika na klíč

Dobrý den, chci se zeptat, Na rozestavěný dům mě namontovali FVE elektrárnu. Kdy mě přijde dotace z Nová zelená úsporám?

Zaslal/a: Milan-Holan  •  Čas: 4.1.2021 11:51

Jak se stát dodavatelem do obchodních řetězců

4 Johnnie, pošlete mi na Vás kontakt na info@worko.cz nebo tel. 702076363, díky H.

Zaslal/a: Honza  •  Čas: 23.2.2017 9:11

Jak se stát dodavatelem do obchodních řetězců

Byl jsem 8 let dodavatelem 2 řetězců a to nejen v ČR. To co tady uvádíte jsou naprosté bludy. Řetězec potřebuje, aby dodávky zboží fungovaly a pokud možno bez problémů, protože jinak nemá co prodávat. Podmínky jsou striktní, ale rozhodně férové. Protože...

Zaslal/a: Johnnie  •  Čas: 23.1.2017 19:08

Dívky měly zazpívat koledu Tichá noc

Koukal jsem na celé video a fakt jsem na to nepřišel

Zaslal/a: Tkim  •  Čas: 4.12.2016 15:11